Poplatky a školné

Mesačné školné

60€

Jednorázové zápisné

50€

Talentové prijímacie skúšky

nie sú spoplatnené

Učebnice, školské pomôcky, exkurzie, zájazdy, koncerty a divadelné predstavenia sú bezplatné.

Sociálny program je na škole realizovaný v rámci systému trvalej podpory vzdelávania talentových žiakov. Je určený pre tých študentov, ktorých školné by predstavovalo významnú časť rodinných výdavkov. Požiadať o neho je možné písomnou formou a to tak, že sa k žiadosti priloží i potvrdenie o príjme.

Odmeňovací program je súčasťou systému, do ktorého spadá i sociálny program. Odmeňovanie je založené na princípe, že študentom, ktorí dosahujú výborné výsledky, sú úspešní na súťažiach, reprezentujú školu a aktívne sa zapájajú do spoločenského života môže byť školné znížené alebo odpustené.

Prihláste sa na odber noviniek a zostaňte informovaný

O nás

SKDK je vyššia odborná škola poskytujúca komplexné umelecké a umelecko-pedagogické vzdelanie v študijnom odbore spev, hudba, tanec a hudobno-dramatické umenie v šesťročnom súvislom vzdelávacom programe. Žiak po ukončení štvrtého ročníka vykoná maturitnú skúšku a po ukončení šiesteho ročníka vykoná absolventskú skúšku a získa právo používať titul „diplomovaný špecialista umenia“ so skratkou „DiS.art“, ktorý sa uvádza za priezviskom.

Rýchly kontakt

Gagarinova ulica č. 2490/13
Topoľčany 955 01

Telefón: 038/5320024, 0914 320 025
Fax: 038/5320024
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
http://www.skdk.sk

http://www.studioskdk.sk

https://konzervatorium.edupage.org/


Zväčšiť mapu

Naši partneri

Kto je online?

Práve tu je 14 návštevníkov a žiadni členovia on-line