Hudba

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

 

HUDBA

Venuješ sa hre na hudobný nástroj? Cvičíš už niekoľko rokov na tieto nástroje a chceš sa stať profesionálnym hudobníkom ? Pokračovať v hudobnom zameraní môžeš i na našom konzervatóriu.

 

Absolventi školy, ktorí sa venujú počas štúdia hudbe získajú po ukončení súvislého šesťročného vzdelávania vyššie odborné umelecké a umelecko – pedagogické vzdelanie. Ich záujem o štúdium na hru na konkrétny nástroj je uspokojený erudovanými pedagógmi v jednotlivých odboroch.

Prvé štyri roky uzatvára maturitná skúška (ISCED 3A), šesťročné štúdium završuje absolventská skúška (ISCED 5B), absolvent dosiahne titul DiS.art. (diplomovaný špecialista umenia) a diplom profesionálneho umelca i kvalifikovaného pedagóga umenia.

 

 

Klávesové nástroje

 

Strunové nástroje

 Dychové a bicie nástroje

 

 

Naposledy zmenené streda, 22 február 2017 18:25
Viac z tejto kategórie: « Herectvo Tanec »
Prihláste sa na odber noviniek a zostaňte informovaný

O nás

SKDK je vyššia odborná škola poskytujúca komplexné umelecké a umelecko-pedagogické vzdelanie v študijnom odbore spev, hudba, tanec a hudobno-dramatické umenie v šesťročnom súvislom vzdelávacom programe. Žiak po ukončení štvrtého ročníka vykoná maturitnú skúšku a po ukončení šiesteho ročníka vykoná absolventskú skúšku a získa právo používať titul „diplomovaný špecialista umenia“ so skratkou „DiS.art“, ktorý sa uvádza za priezviskom.

Rýchly kontakt

Gagarinova ulica č. 2490/13
Topoľčany 955 01

Telefón: 038/5320024, 0914 320 025
Fax: 038/5320024
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
http://www.skdk.sk

http://www.studioskdk.sk

https://konzervatorium.edupage.org/


Zväčšiť mapu

Naši partneri

Kto je online?

Práve tu je 28 návštevníkov a žiadni členovia on-line